УКРАЇНСЬКІ ФІЛЬМИ – LAST CALL FOR ENTRIES!

Автор: VDSLR.com.ua. Опубликовано в Конкурсы

Тэги: ,

molodist_13

Опубликовано Июль 16, 2013 , Комментариев нет

1 липня 2013 закінчився прийом робіт на відбір до Міжнародного конкурсу. Прийом фільмів на розгляд селекційної комісії Національного конкурсу подовжено до 1 серпня 2013!

Офіційний дедлайн прийому робіт на відбір до Міжнародного Конкурсу (студентські, короткометражні та повнометражні фільми) закінчився 1 липня 2013 – черговий фестивальний рекорд та сотні годин переглядів для селекційної комісії вже гарантовані – загальна кількість аплікацій станом на 1 липня вже сягнула далеко за півтори тисячі. Втім, одним з найцікавіших напрямків селекційної роботи для нас залишається національне кіно, і тому ми нагадуємо, що термін реєстрації робіт на відбір до Національної Конкурсної програми ПОДОВЖЕНО ДО 1 СЕРПНЯ та ще раз акцентуємо увагу українських режисерів – МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШІ РОБОТИ! Тепер Ви напевно встигнете, а ми напевно дочекаємося – саме Вашої роботи! Бо ми ж такі ласі до шедеврів)

Нагадаємо, що Національний Конкурс існує вже четвертий рік поспіль як повноцінна та повністю автономна конкурсна категорія і є логічним розвитком історичної фестивальної програми “Українська Панорама”. Національний Конкурс рейтингує короткометражні та середньометражні роботи українських режисерів, має окреме Журі та забезпечений призовим фондом у 2500 USD, що дорівнює офіційним фестивальним призам у міжнародних конкурсних категоріях.

Майданчиком для прем’єрних показів повнометражних фільмів українського виробництва та фільмів, що були вироблені у копродукції з Україною є традиційна позаконкурсна програма “Українські прем’єри”.

Лінк на реєстраційну форму та регламент шукайте тут: http://molodist.com/news/730

Источник: www.facebook.com/Molodistfest

Комментариев нет

Нет комментариев для УКРАЇНСЬКІ ФІЛЬМИ – LAST CALL FOR ENTRIES!. Возможно вы хотели бы добавить свой комментарий?

Оставьте комментарий

Вы должны быть Вы зашли как оставить комментарий.