Американський музикант написав власний саундтрек до “Землі” Довженка

Автор: VDSLR.com.ua. Опубликовано в Videos, Музыкальные клипы, Статьи

Тэги: , , ,

Опубликовано Май 03, 2012 , Комментариев нет

Американський музикант Пол Міллер (DJ Spooky) написав власний саундтрек до німого фільму Олександра Довженка «Земля». Раніше він написав музику до фільмів Дзиґи Вертова «Кіно-Око» та «Симфонія Донбасу».

«Перше, що мене вразило, коли я почав шукати правильний спосіб написання музики до Довженкового шедевру, – неймовірне багатство контекстуального наповнення фільму. «Земля» майстерно змальовує деякі питання, про які думаєш з точки зору політичного перевороту і неймовірної революції, що породили Радянський Союз. Обнадіювання і врешті зрада надій стількох людей Радянським Союзом постає як застережливе оповідання, що буде актуальним століттями, і такі кінематографісти, як українець Довженко, майстерно фіксують трансформаційний момент можливості на вістрі революції», – каже Міллер.

Пол Міллер – митець, письменник і музикант, чия тактика використання цифрових медіа відображається майже в кожному аспекті його творчості. Його використання архівних матеріалів віддзеркалює спосіб написання сценаріїв видатними радянськими кінематографістами, такими, як Вертов і Ейзенштейн: він грається зі знайденими голосами у такий спосіб, як вище зазначені режисери розглядали наративний колаж. Міллер розглядає акт «семплінґу» одночасно як спадок традиційного західного колажу («фотомонтаж» Джона Гартфілда) та більш сучасних прикладів у творчості Сінді Шерман та Річарда Прінса: персонажі гіп-гопу – це «засемпловані» звуки, а Міллер – всесвітньо визнаний майстер сучасного цифрового колажу. Цю композиційну стратегію він застосовує і в роботі над Довженковим шедевром 1930 року «Земля».

Источник: http://www.ukrkino.com.ua

Комментариев нет

Нет комментариев для Американський музикант написав власний саундтрек до “Землі” Довженка. Возможно вы хотели бы добавить свой комментарий?

Оставьте комментарий

Вы должны быть Вы зашли как оставить комментарий.